Verduurzaming PwC-hoofdkantoor Westgate II in Amsterdam

De verduurzaming van het PwC-hoofdkantoor Westgate II in Amsterdam is begonnen.

Het ontwerp benut de beschikbare ruimte maximaal voor duurzame energieopwekking. Zo worden de daken en de indrukwekkende luifel boven de parkeergarage volledig voorzien van zonnepanelen. Naast de zichtbare ingrepen wordt ook de klimaatinstallatie grondig gemoderniseerd. Door efficiëntere technologieën toe te passen, daalt het energieverbruik en verkleint de ecologische voetafdruk van het gebouw aanzienlijk.

Dit ambitieuze project draagt niet alleen bij aan de verduurzaming van het Westgate II gebouw, maar is ook een belangrijke stap richting de bredere klimaatdoelstellingen van PwC, Quest Funds en Nederland. Met deze transformatie zal Westgate II een ‘Paris Proof’ gebouw worden.

bbn is in het voortraject betrokken met Wilbert de Wit als projectmanager en in de uitvoering met Leon Batist als projectmanager / directievoerder.

Dit vinden wij ook belangrijk nieuws

Niet alleen bbn maar ook andere partijen werken aan een betere wereld. Want samen bereiken we meer. Wij lezen het nieuws en lichten de belangrijkste berichten uit.